O nás

Robotické sekačky jsou pomocníkem, který šetří Váš čas a vaši energii a stanou se tak nepostradatelným pomocníkem při sekaní Vaší zahrady. Díky nejmodernějším technologiím pracují sekačky samostatně, efektivně a chytře.

Automatické sekačky udržují nehlučně i velké pozemky. Pokud chcete mít krásný trávník, je nutné jej pravidelně sekat a hnojit. Obě tyto funkce automatické sekačky (robotické sekačky) dokonale splňují. Sekačky trávu mulčují, tráva zůstává ležet rozsekaná na velmi malé kousky o délce několika milimetrů. Tyto kousky trávy se tak stávají hnojem a přirozenou ochranou před nadměrným vysoušením trávníku. Váš trávník bude zdravější a bude lépe vypadat. Automatické sekačky lze nastavit v jakých dnech či intervalech chcete trávu sekat. Proto se Vám nestane, že by byl trávník přerostlý, jsou plně automatické a pracují bez přítomnosti člověka za velice nízké provozní náklady. Nebudete muset trávit hodiny sekáním trávníku běžnou sekačkou a řešit problémy se sběrem a rozvozem posečené trávy.

Robotická sekačka je ekologická, neboť ke svému pohonu používá elektromotory, takže při sekání nemusíte vdechovat škodlivé emise.

Bezpečnost především
Když je robotická sekačka zvednuta z trávníku nebo když se převrátí, sekací ústrojí se automaticky zastaví. Kromě toho je sekací ústrojí umístěno daleko od okraje stroje, takže když sekačka narazí na překážku, zastaví se a změní směr pohybu bez způsobení jakékoliv škody.

Nastavení a instalace
Pracovní plocha se vymezí pomocí slaboproudého vodiče, který se jednoduše nainstaluje po obvodu plochy určené k sečení. Květinové záhony a jiné plochy, jimž se má sekačka vyhnout, jsou chráněny stejným vodičem, vytváří se tzv. smyčka. Robotická sekačka tak seká rovnoměrně a bezpečně až k vymezeným hranicím, najde si cestu zpět k nabíjecí stanici , kterou robotická sekačka používá pro své dobíjení. Posledním krokem je naprogramování robotické sekačky, které usnadňuje přehledný displej a ovládací prvky.

Kontakt

EUROPE INVEST s.r.o.
Údolní 1821
390 01 Tábor

tel.: +420 608 541 010
e-mail: info@wormax.cz